Hudební doprovod p.Hieková I. a mluvené slovo p.Veselá V.

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální teplota

20.7.2018 17:52

Aktuální teplota:

31,7 °C

Vlhkost:

Rosný bod:

13,3 °C

Žádosti o informace:

Dnem 1. ledna 2000 nabyl účinnost zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, který upravuje podmínky práva svobodného přístupu k informacím a stanoví základní podmínky, za nichž jsou informace poskytovány. Povinným subjektem, který podle tohoto zákona poskytuje informace, je i Obecní úřad Vilémov. Žadatelem pro účel tohoto zákona je každá fyzická i právnická osoba, která žádá o informaci. Informace se poskytnou žadateli na základě žádosti nebo zveřejněním. Žádost o poskytnutí informace se podává ústně nebo písemně, a to i prostřednictvím telekomunikačních zařízení.
·       ·        Ústně lze podat žádost:
1. telefonicky (kontakt na poskytovatele – starostu a jeho sekretariát - lze vyhledat v telefonním seznamu)
2. osobně (na sekretariát úřadu)

·       ·        Písemně lze podat žádost:
1. poštou (k rukám starosty)
2. předáním písemné žádosti na OÚ ( úřední hodiny Po, St 7:.00-16.00 hodin), nebo i jiný pracovní den od 7.00-15.00 hodin

·       ·        Elektronickou poštou lze podat žádost:
zasláním žádosti na vilemov@obce-cv.cz